GİZLİLİK ve YASAL MEVZUATA UYGUNLUK POLİTİKASI

ANASAYFA GİZLİLİK POLİTİASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, iletişimde olduğumuz kurum ve kuruluşlarla ilişkilerimizde dürüstlük, doğruluk ve saygı öncelikli değerlerimizdir.

GİZLİLİK

Arslan Kaynak Metal olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Faaliyetlerimize ilişkin bilgileri korur, bu bilgileri sadece şirketimizin amaçları doğrultusunda kullanır ve sadece belirlenen yetkiler dahilinde ilgili taraflar ile paylaşırız.

Çalışanlar tarafından ticari ve stratejik bilgilerin rakipler veya üçüncü şahıslarla paylaşılması ve bundan menfaat elde edilmesi kabul edilemez. Şirketten ayrılırken görevlerimiz nedeniyle sahip olduğumuz proje, yönetmelik, tasarım, müşteri listesi, şartname vb. gibi bilgi, belge ve çalışmalar dışarı çıkarılamaz, üçüncü şahıslar ile paylaşılamaz.

Gizli bilgiler değiştirilemez, kopyalanamaz ve imha edilemez. Onları korumak ve saklamak için gereken önlemi alırız.

YASAL MEVZUATA UYGUNLUK

Tüm faaliyetlerimizi uygulamak zorunda olduğumuz kurallara ve mevzuatlara uygun olarak yürütürüz. Yasa düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, eksiksiz ve anlaşılır bilgileri zamanında sunarız.

Şirketimizin hazırladığı her türlü finansal rapor, mali tablo veya kaydın gerekli mevzuat ile uyumlu, ulusal ve/veya uluslararası muhasebe ilkelerine göre tutulmasını sağlarız.

Genel Müdür

Osman ARSLAN

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İş bu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan Arslan Kaynak Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. © Copyright Arslan Kaynak Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. 2019. Tüm hakları saklıdır.